شرکت پایشگران نوین - لوگو

سوالات متداول

u

چه نوع موضوعاتی را می توانیم با خدمات شما رصد و پایش کنیم؟

هرآنچه که شما بخواهید، چه پوشش مربوط به برند شما، رقبای شما، صنعت شما یا فراتر از آن، ما اینجا هستیم تا تصویر کاملی از چشم انداز رسانه‌ای خود را به شما ارائه دهیم.

u

چه چیزی خدمات شما را بهتر از سایر خدماتی که امتحان کرده ایم یا در حال حاضر در حال استفاده هستیم می کند؟

بیشتر خدمات نظارت بر رسانه تنها بر فناوری و راه حل های سلف سرویس متکی هستند. در مانیتورینگ شرکت پایشگران، ترکیبی از خدمات نظارت بر رسانه‌های مقرون‌ به‌ صرفه و جامع همراه با کارکنان اختصاصی، تجربه‌ای برتر را در صنعت رصد و پایش رسانه‌ها به مشتریانمان ارائه می‌دهد. مشتریان ما هر روز در مورد ارزشی که در خدمات ما پیدا می کنند، بازخورد مثبتی به ما ارائه می دهند. آنها به ویژه از این واقعیت قدردانی می کنند که هر کمکی که نیاز دارند هرگز بیش از یک ایمیل یا تماس تلفنی نیست. ما هر روز کاری را که دوست داریم از طرف مشتریانمان انجام می دهیم.

u

آیا به قرارداد خدمات نیاز دارید؟

خیر. هر زمان که نیازتان تغییر کرد، می‌توانید سرویس را شروع یا متوقف کنید. ما بر این باوریم که ارزش خدمات ما و تعهد ما به نوآوری مستمر و سرمایه گذاری در مراقبت از مشتریانمان چیزی است که شما را به ماندن در کنار ما ترغیب می کند .

u

آیا می توانیم پیش نمایش یا دمو از خدمات شما دریافت نمائیم؟

ما می‌توانیم خدمات خود را به صورت آزمایشی رایگان به شما ارائه دهیم. ما همچنین می توانیم یک نمایش مبتنی بر وب ارائه دهیم تا بتوانید با ما بیشتر آشنا شوید. اگر می‌خواهید زمانی را برای دمو تعیین کنید، لطفاً با ما با تماس بگیرید تا بتوانیم زمانی را پیدا کنیم که بهترین کاربرد را برای شما داشته باشد.

u

چه کسانی از خدمات شما (پایش و مانیتورینگ رسانه‌ها) استفاده می کنند؟

پایگاه مشتریان ما به اندازه خود اخبار متنوع است. ما تقریباً در هر زمینه‌ای با افراد، ارتباطات شرکتی، روابط عمومی و تصمیم گیرندگان استراتژیک کار می کنیم. دسته بندی مشتریان کلیدی عبارتند از، روابط عمومی شرکت‌ها ، بیمارستان‌ها، دانشگاه‌ها، سازمان‌های دولتی، ارگان‌های غیردولتی، مدیران برندها، شرکت‌های تحقیقاتی بازار، و شرکت‌های حقوقی. ما دوست داریم فرصتی برای همکاری با شما داشته باشیم. لطفا با ما تماس بگیرید تا به ما اطلاع دهید که چگونه می توانیم در خدمتتان باشیم.

u

چه منابع محتوایی را رصد می کنید؟

ما شبکه‌های تلویزیونی،دیجیتال، استانی و رادیویی و دیگر رسانه ها را برای همه مشتریان در نظر می گیریم. ما همچنین می‌توانیم به شما در پایش بر گستره وسیعی از شبکه های ماهواره ای خدمت رسانی کنیم. فقط از ما بخواهید

u

‌آیا می توانیم بر اساس نیاز، کلیپ‌های خبری تلویزیونی و گزارش های پایش اخبار را سفارش دهیم؟

مانیتورینگ پایشگران می‌تواند هر گونه کلیپ خبری و یا گزارش نظارتی را که نیاز دارید در همان روز تحویل دهد. اگر به یک کلیپ خبری ویدیویی و یا گزارش صوتی سریع از پوشش رسانه‌ای نیاز دارید، می توانیم کمک کنیم. فقط با ما با تماس بگیرید و ما فوراً آنچه را که نیاز دارید به شما تحویل خواهیم داد.

u

هزینه خدمات مانیتورینگ و رصد رسانه شما چقدر است؟

مشتریان ما نیازهای منحصر به فردی برای نظارت بر رسانه دارند و رویکرد یک اندازه متناسب با همه، نحوه قیمت گذاری خدمات ما نیست. هر مشتری نیازهای متفاوتی دارد. برخی از مشتریان فقط برای یک موضوع نیاز به نظارت بر اخبار تلویزیون در یک شهر دارند. سایر مشتریان باید تمام اخبار تلویزیون، اخبار آنلاین و رسانه های دیگر را برای بسیاری از نمایه های جستجو در همه بازارها پایش کنند. با ما تماس بگیرید و ما یک راه حل سفارشی رصد و پایش بر رسانه برای نیازهای منحصر به فرد شما با نرخ بسیار مقرون به صرفه ایجاد خواهیم کرد.

u

آیا خدمات گزارش و تحلیل آماری ارائه می دهید؟

ما انواع مختلفی از ابزارهای مبتنی بر وب را برای انجام تجزیه و تحلیل رسانه‌های  بر روی داده‌های پایش رسانه ای ارائه می کنیم. ما همچنین تیمی از افراد در بخش تحلیل رسانه خود داریم که می‌توانند در ساخت گزارش‌ها، نمودارها و نمودارهای تجزیه و تحلیل رسانه‌ای بسیار سفارشی‌سازی شده کمک کنند. با استفاده از خدمات تحلیل رسانه ما، نه تنها می‌توانید موفقیت تلاش‌های رسانه‌ای خود را اندازه‌گیری کنید، بلکه می‌توانید بینش‌های مهمی در مورد روندهایی که بر صنعت شما تأثیر می‌گذارند به دست آورید.